• 1401/06/28 - 12:12
  • تعداد بازدید : 280
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

دیدار مسئولین شهرستان از گروه های جهاد دامپزشکی در نهبندان

امام جمعه، فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان با حضور در شبکه دامپزشکی نهبندان با گروه های جهادی قرارگاه محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی نهبندان حجت الاسلام و المسلمین خزاعی امام جمعه نهبندان، مهندس ایروانی فرماندار و سرهنگ قاسمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه با حضور در شبکه دامپزشکی، ضمن استقبال از ورود گروه جهادی قرارگاه محرومیت زدایی دامپزشکی با آنها دیدار و گفت و گو نمودند.

امام جمعه نهبندان در این دیدار، ضمن تشکر از حضور این گروه ها در نهبندان فعالیت های جهادی را لازمه برون رفت از مشکلات دانست و خاطرنشان کرد: این گروه های تخصصی می توانند، منافع دامداران و عشایر کم برخوردار منطقه را در حوزه خدمات دامپزشکی فراهم کنند.

فرماندار نهبندان نیز در این دیدار بر لزوم تهیه بانک اطلاعاتی بیماری های دام و طیور در منطقه تاکید کرد و افزود:حضور متخصصین حوزه دامپزشکی کمک شایانی  در کاهش بیماری های دام و طیور منطقه خواهد کرد.

آهنی رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان نیز در این دیدار، از حضور مسئولین شهرستانی و گروه های جهادی تشکر و قدردانی کرد و برنامه فعالیت گروه های جهادی در شهرستان نهبندان را تشریح نمود.

  • گروه خبری : اخبار شبکه دامپزشکی نهبندان
  • کد خبر : 290592
کلمات کلیدی
dabir مهدی محمدزاده

dabir مهدی محمدزاده

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه