• 1401/06/29 - 11:47
  • تعداد بازدید : 64
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی:

تاکید بر باشکوه برگزار کردن 14 مهر ماه روز دامپزشکی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی دومین جلسه هماهنگی مراسم هفته دامپزشکی صبح امروز با حضور مدیر کل دامپزشکی استان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه محمدزاده مسئول روابط عمومی دامپزشکی استان دستورالعمل ابلاغی سازمان دامپزشکی کشور در خصوص هفته دامپزشکی را قرائت کرد.

دکتر محمد اصغرزاده مدیر کل دامپزشکی استان با تاکید بر باشکوه برگزار کردن مراسم هفته دامپزشکی گفت: امسال هفته دامپزشکی باید متفاوت از سالیان قبل و با شکوه برگزار شود.

 وی خواستار تشکیل گروههای جهادی و خدماتی نظیر واکسیناسیون ، سم پاشی و آموزش در مناطق دور افتاده و محروم شد.

 اصغرزاده برگزاری میز خدمت و سخنرانی پیش از خطبه در نماز جمعه  توسط روسای شبکه های دامپزشکی را از دیگر موضوعات قابل پیگیری در این هفته عنوان کرد.

وی دیدار با خانواده محترم شهدا،بازنشستگان،و دیدار با سالمندان را نیز از دیگر برنامه های هفته دامپزشکی عنوان و خواستار پیگیری آن شد.

برگزاری مسابقات ورزشی،نشست خبری مدیر کل دامپزشکی استان ،  تقدیر از کارکنان نمونه بخش دولتی و خصوصی نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود .

مدیر کل دامپزشکی استان با تقدیر و تشکر از مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی عنوان کرد :  همکاری و تعاملات خوبی را با صدا و سیما استان داریم و امیدواریم در هفته دامپزشکی نیز با همکاری صدا سیما و انعکاس و فعالیت های حوزه دامپزشکی شاهد آشنایی بیشتر مردم فهیم استان با فعالیت های دامپزشکی باشیم .

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 290615
کلمات کلیدی
dabir مهدی محمدزاده

dabir مهدی محمدزاده

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه