• 1397/10/12 - 13:21
  • تعداد بازدید : 782
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دامپزشکی خراسان جنوبی رتبه برتر میز خدمت را کسب کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: دامپزشکی استان حائز رتبه برتر میز خدمت در بین دستگاه های اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی، مهندس سید مهدی معراجی با اعلام این خبر به دستور ریاست جمهور در بکارگیری و استفاده از میز خدمت در ادارات دولتی اشاره کرد و افزود: بلافاصله با اعلام این موضوع تیم کاری در اداره کل دامپزشکی استان تشکیل و اقدامات مهم و موثری در این زمینه انجام شد که پس از بازدید کارشناسان استانداری از نحوه خدمت رسانی و اعلام نتایج، دامپزشکی خراسان جنوبی در زمره ادارات برتر در این حوزه قرار گرفت.

وی خاطر نشان ساخت: میز خدمت به عنوان یک مرکز ارتباطات در سازمان است که می تواند پل ارتباطی میان سازمان و مشتریان باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی خراسان جنوبی تصریح کرد: میز خدمت تمامی ارتباطات حضوری مشتریان را به ادارات فنی و اداری نظیر انواع درخواست‌ها از جمله تاسیس مراکز مرتبط، صدور مجوزهای بهاشتی و غیره را میسر و امور را برای مشتریان تسهیل می کند و فرآیندهای اضافی را در چهره اداری حذف می کند.

معراجی با بیان اهمیت رضایت ارباب رجوع و افزایش اعتماد آنها به دستگاه یادآور شد: در این راستا برای میز خدمت نیروی انسانی، تجهیزات، اطلاعات و ابزار از جمله نرم افزار سلامت یار دامپزشکی با هدف خدمت رسانی بهتر و راحت تر برای مشتریان دستگاه تامین شده است.

وی طراحی نرم افزار سلامت یار دامپزشکی را کاری نو و جدید در ارائه خدمت به مشتریان در حوزه میز خدمت دانست و بیان داشت: مهمترین مباحثی که می شود از طریق میز خدمت الکترونیک در قالب نرم افزار تلفن همراه سلامت یار دامپزشکی ارائه کرد شامل کد رهگیری فرآورده های خام دامی و احراز سلامت محصول، کد رهگیری خودروهای حمل مرتبط، شکایت، پیشنهاد و انتقاد و گزارش تخلفات صنفی، ارائه مشاوره های بهداشتی و ارتباط مستقیم با کارشناسان و همچنین راهنمای خدمات از نحوه دقیق ارائه خدمات به صورت گام به گام برای مشتریان می باشد.  

  • گروه خبری : رویدادهای دامپزشکی
  • کد خبر : 4330
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه