• 1397/10/12 - 13:12
  • تعداد بازدید : 886
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برای چهارمین سال متوالی انجام شد

کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد توسط اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی

مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی با اعلام این خبر گفت: طی ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در سال 96، دامپزشکی خراسان جنوبی موفق شد برای چهارمین سال متوالی جزو دستگاه های برتر استان قرار گیرد.  

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی خراسان جنوبی، دکتر محمد اصغرزاده ضمن بیان اهم فعالیت های صورت گرفته افزود: این مقام بر اساس تجربه و تحلیل همه جانبه در حوزه شاخص های اختصاصی و عمومی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از عملکرد دستگاه های اجرایی صورت گرفته است.

وی بیان کرد: بر اساس این ارزیابی دامپزشکی خراسان جنوبی در گروه بهداشت، سلامت و امنیت در دو حوزه شاخص های عمومی و اختصاصی با کسب امتیاز یک هزار و 930 امتیاز رتبه برتر را در بین 50 دستگاه اجرایی سطح استان کسب نماید.

مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی بر روند متمادی موفقیت این مجموعه تاکید کرد و افزود: این موفقیت برای اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی دستاورد بزرگی است که می بایست تلاشمان را در ارائه خدمات به شهروندان و تولیدکنندگان عزیز افزایش دهیم.

اصغرزاده از برنامه ریزی، کارگروهی، مشارکت کارشناسان در تصمیم سازی، تلاش و پشتکار پرسنل به عنوان مهمترین علل موفقیت دامپزشکی طی سالیان گذشته یاد کرد و اظهار داشت: کارکنان دامپزشکی بی ادعا و در سکوت، همواره مشغول ارائه خدمت بی منت به تولیدکنندگان در جای جای این استان مرزی و پهناور هستند.

وی از همراهی و تلاش کلیه کارکنان خدوم دامپزشکی در سراسر استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: کارکنان دامپزشکی در صف و ستاد با پیگیری و مسئولیت شناسی تلاش می کنند تا برنامه های بهداشتی، فنی و اداری را به بهترین شکل به بهره برداران ارائه دهند.

  • گروه خبری : رویدادهای دامپزشکی
  • کد خبر : 4329
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه