• 1400/02/07 - 18:12
  • تعداد بازدید : 142
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
امام جمعه شهرستان درمیان :

کار دامپزشکی عبادت است/ مجموعه دامپزشکی ، مردمی ،خدوم و جهادی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دامپزشکی استان به دیدار امام جمعه شهرستان درمیان رفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان درمیان  مهندس معراجی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دامپزشکی استان که حاجی محمدی بازرس معتمد و مسئول برنامه بودجه و ربیعی مسئول اداره خدمات و عارفی نیا رئیس شبکه دامپزشکی درمیان وی را همراهی نمودند با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان درمیان با وی دیدار و گفتگو نمود.

در ابتدای این دیدار عارفی نیا رئیس شبکه به ارائه گزارشی از اقدامات شبکه در سال گذشته پرداخت و از حمایت های امام جمعه شهرستان از مجموعه دامپزشکی قدردانی نمود.

وی گفت: دامپزشکی در عرصه خدمت با دو بال خدمت رسانی و نظارت بر پروسه های تولیدات دامی  وظیفه ای منحصر به فرد و گاها چالش آفرین دارد . چراکه امنیت زیستی واحدهای تولید و امنیت غذایی جامعه با انجام این نظارتها تحقق می پذیرد .

معراجی نیز در این دیدار گفت : دامپزشکی تنها دستگاهی است که هرروز به مناطق روستایی_ عشایری مراجعه می نماید و خدمت خود را  بصورت کاملا رایگان ارائه می دهد.

وی با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب در نام گذاری سال  به نام موانع زدایی ها و پشتیبانی ها تصریح کرد : دامپزشکی با کنترل بیماری ها ،واکسیناسیون ، برگزاری کلاس های آموزشی و بحث های نظارتی از تولید حمایت و به آن جامه عمل پوشانده است.

حجت السلام و المسلمین خزاعی امام جمعه شهرستان درمیان نیز در این دیدار ضمن خوش آمد گویی به معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و هیئت همراه ، از دامپزشکی بعنوان دستگاهی مردمی ، خدوم و جهادی نام برد و افزود : دامپزشکی هرروز در دورترین روستاها ، و مناطق  عشایری خدمات شایانی ارائه می کند  که انعکاس این موضوع در رسانه ملی مغفول مانده است.

وی به سختی کار دامپزشکی اشاره کرد و تصریح کرد : ضربات فیزیکی از ناحیه حیوان و درگیری کارکنان دامپزشکی با بیماری های مشترک ، ظرافت کار دامپزشکی را نشان می دهد.

امام جمعه شهرستان درمیان به رخداد بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان اشاره کرد و خاطر نشان کرد : زحمات شبانه روزی دامپزشکی در رخداد بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و جلوگیری از سرایت آن به شهرستان درمیان که از حیث تعداد واحد پرورش در استان رتبه اول را دارد بسیار مهم و ارزشمند بود.

حجت السلام و المسلمین خزاعی که در دفتر کارش سخن می گفت افزود: زیرساخت جامعه بستگی به زحمات دامپزشکی دارد که نمونه آن، نظارت بر تهیه فرآورده خام دامی سالم و بهداشتی ،بهره وری و ماندگاری محصول ،  که در نهایت سلامت مردم را در پی دارد .

وی در پایان سخنان خود کار دامپزشکی را عبادت دانست و این اطمینان را داد که زبان گویای دامپزشکی در بیان مظلومیت آن و سختی کار دامپزشکی در سطوح مختلف جامعه باشند.

در پایان این دیدار لوح تقدیری به پاس قدردانی از تلاش های امام جمعه شهرستان درمیان و همکاری با مجموعه دامپزشکی به وی اهدا گردید.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 273423
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید