• 1401/05/11 - 07:43
  • تعداد بازدید : 33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در دیدار با رئیس اداره امور عشایر و فرمانده حوزه بسیج عشایر نهبندان مطرح شد:

خدمات بهداشتی دامپزشکی به حوزه عشایر نهبندان در اولویت کاری قرار دارد

از ظرفیت های تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان بسیج عشایر و سازمان دامپزشکی کشور می توان در امر مبارزه با بیماری های دام و طیور در شهرستان نهبندان استفاده کرد.

رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان با رئیس اداره امور عشایر و فرمانده بسیج عشایر شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی نهبندان،  محسن آهنی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان گفت: به همت رئیس اداره امور عشایر جلسه ای پیرامون خدمت رسانی به جامعه عشایر با حضور مقیمی فرمانده حوزه بسیج عشایر شهرستان در محل اداره امور عشایر برگزار شد.

 وی در این دیدار ارائه خدمات بهداشتی دامپزشکی به حوزه عشایر شهرستان را جزو اولویت های حوزه بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی شبکه دامپزشکی نهبندان برشمرد و از فرمانده حوزه بسیج عشایر در دستیابی به اهداف این حوزه درخواست همکاری کرد.

 رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان ادامه داد: در سطح کشور تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان بسیج عشایر و سازمان دامپزشکی کشور منعقد شده است که از ظرفیت های این تفاهم نامه  و توان بسیج عشایر می توان در امر مبارزه با بیماری های دام و طیور در شهرستان نهبندان استفاده کرد.

 مقیمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج عشایر نهبندان نیز در این دیدار ضمن تشکر از فعالیت های گسترده شبکه دامپزشکی در حوزه عشایر ابراز امیدواری کرد  بتوانیم در حوزه های مرتبط با دامپزشکی که مستقیماً با معیشت عشایر ارتباط دارد فعالیت های زیادی انجام دهیم.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 288948
کلمات کلیدی
dabir مهدی محمدزاده

dabir مهدی محمدزاده

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه