• 1400/02/15 - 07:33
  • تعداد بازدید : 38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اعلام آمادگی امام جمعه نهبندان جهت انعکاس توصیه های دامپزشکی از تریبون نماز جمعه

عدم رعایت مسائل بهداشتی خطرات جبران ناپذیری را متوجه جامعه خواهد نمود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی نهبندان، همکاران شبکه دامپزشکی شهرستان با حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه شهرستان نهبندان دیدار و گفتگو کردند.

محسن آهنی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان در این دیدار با تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه دامپزشکی در تامین امنیت غذایی با منشاء دامی، بر تلاش اکیپ های نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی در زمینه بازرسی از مراکز تهیه، تولید، نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی اشاره کرد و اظهار نمود: عدم رعایت مسائل بهداشتی و شرعی حکم مشارکت در جرم را دارد و کوتاهی در امر مسائل بهداشتی خطرات جبران ناپذیری را متوجه جامعه خواهد نمود.

وی با بیان اینکه یکی از رسالت های اصلی انبیا تعیین حلال و حرام بوده و جزو رکن اساسی رسالت پیامبر اکرم (ص) بوده است، افزود: ناظرین بهداشتی زیر نظر سازمان دامپزشکی و ناظرین شرعی نیز زیر نظر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان‌ دامپزشکی کشور و وزارت جهاد کشاورزی هستند که در شهرستان نهبندان این امر خطیر به عهده امام جمعه شهرستان می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه شهرستان نهبندان با بیان اینکه دامپزشکی در خط مقدم مبارزه با بیماری های دام و طیور قرار دارد و سهم آن در تامین امنیت غذایی در جامعه بر هیچ کس پوشیده نیست، تاکید کرد: تریبون نماز جمعه جهت انعکاس توصیه های دامپزشکی آمادگی کامل دارد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 273632
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید