• 1400/04/28 - 10:31
  • تعداد بازدید : 18
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فعالیت 6 اکیپ نظارتی ویژه عید قربان در سطح شهرستان قاینات

با فرارسیدن عید قربان در راستای نظارت بهداشتی بر دامهای ذبح شده در این روز مبارک اکیپ های نظارتی شبکه دامپزشکی قاینات تشکیل و تجهیز شدند

 به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان قاینات: در راستای اجرای دستورالعمل های ابلاغی دامپزشکی و کاهش اقدامات احتمالی مخاطره آمیز شهروندان در خصوص ذبح دامهای قربانی اکیپ های نظارتی دامپزشکی شهرستان تجهیز و آماده ارایه خدمات شدند.

دکتر رضا محمودی رئیس شبکه دامپزشکی قاینات گفت: به منظور اجرای هرچه بهتر نظارت بهداشتی بر ذبح دامهای قربانی در روز عید قربان و همچنین شیوع ویروس کرونا در ایام جاری نظارت های بهداشتی نسبت به سال های اخیر تشدید می شود.

محمودی اظهار داشت در همین راستا 6اکیپ نظارتی در سطح شهرستان متشکل از  4 اکیپ سیار و دو اکیپ ثابت  به صورت مجهز نظارت خواهند نمود و کارشناسان شبکه نیز در کشتارگاه دام  مستقر خواهند بود.

وی افزود :اکیپ های تشکیل شده در چندروزباقی مانده تا عید قربان با اقدامات تبلیغی ، ترویجی و آموزشی با جدیت و در سطح وسیعی از مخاطبان و گروههای هدف شروع به کار نموده اند.

رضا محمودی در پایان از همشهریان خواست برای ذبح دام قربانی خود به کشتارگاه دام مراجعه نمایند تا پس از ذبح دام قربانی و سردسازی لاشه و آلایش خوراکی گوشت و آلایش سالم، با کیفیت و بهداشتی را بصورت رایگان دریافت نمایند

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 275714
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید