• 1400/04/29 - 07:45
  • تعداد بازدید : 32
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

روزهای شلوغ میدان عرضه دام نهبندان

فرماندار نهبندان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات میدان عرضه دام جدید شهرستان قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی نهبندان،  با توجه به نزدیکی ایام عید سعید قربان و اجرای سنت حسنه قربانی، استقبال مردم از میدان جدید عرضه دام بیشتر شده و شهروندان برای خرید دام قربانی به این میدان دام مراجعه می‌کنند.

محسن آهنی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان گفت: با توجه به دغدغه فرماندار شهرستان از مشکلات میدان جدید عرضه دام وی به همراه معاون برنامه ریزی فرمانداری و  مدیر جهاد کشاورزی از میدان عرضه دام بازدید کردند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفتند.

فرماندار شهرستان نهبندان با بیان اینکه تنها محل مجاز برای فروش و عرضه دام، میدان عرضه دام جدید می باشد از دستگاه های ذیربط خواست تا نسبت به انتقال فروشندگان دام از سطح شهر به میدان عرضه دام کوشا باشند.

بیکی مشکلات و موانع موجود در میدان دام را  قابل حل دانست و ادامه داد: جهاد کشاورزی نسبت به تامین کنسانتره اقدام و نماینده بنیاد برکت پیگیر سایر مشکلات تاسیساتی موجود باشند.

سرپرست شبکه دامپزشکی نهبندان نیز در این بازدید نیاز به پیگیری برای اخذ مجوزهای  لازم برای میدان عرضه دام را از  ضروریات اعلام کرد و خاطر نشان نمود: در روز عید سعید قربان یک اکیپ به صورت سیار از میدان عرضه دام و دام های خریداری شده بازدید خواهند کرد و عملیات بازرسی بهداشتی قبل از کشتار و توصیه های لازم را به خریداران انجام خواهند نمود.

آهنی در پایان از شهروندان خواست در روز عید قربان از کشتار غیر مجاز در معابر عمومی خودداری نمایند زیرا این اقدام تهدید علیه بهداشت عمومی بوده و جرم تلقی می‌شود و همشهریان دام قربانی خود را به کشتارگاه منتقل و در آنجا به صورت رایگان ذبح و سلاخی نمایند.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 275747
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید