• 1400/02/19 - 10:21
  • تعداد بازدید : 47
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار نماینده ولی فقیه در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان با رئیس شبکه دامپزشکی قاینات

درراستای نظارت های شرعی و بهداشتی در کشتارگاه های دام وطیور نماینده ولی فقیه در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و ناظر شرعی کشتارگاه طیور با رئیس شبکه قاینات دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی شهرستان قاینات نماینده ولی فقیه در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان  و ناظر ذبح شرعی کشتارگاه طیور با  رئیس شبکه  دیدارنمودند.

دکتر محمودی رئیس شبکه دامپزشکی قاینات ضمن خیر مقدم به میهمانان حاضر گزارش مختصری از فعالیت ها و اقدامات دامپزشکی قاینات در کشتارگاه های دام و طیوررا ارائه نمود و گفت : دامپزشکی قاینات در حال حاضر جزو مهمترین و برترین شهرستان های استان در تمامی حوزه های فعالیت می باشد و به جایگاه واقعی خود نزدیک می شود و این مهم مرهون تلاش و زحمت تمامی همکاران در اقصی نقاط شهرستان بوده است.

وی ادامه داد دامپزشکی کشور طبق قانون متولی حفظ و حراست از سرمایه دامی کشور و تضمین کننده سلامت  ، کیفیت ، حلیت و بهداشتی بودن فرآورده های خام دامی می باشد و تلاش میشود با اجرای دقیق قوانین توسط ناظرین بهداشتی و شرعی، مصرف کنندگان از سلامت و حلیت فرآورده های خام دامی مصرفی اطمینان داشته باشند.

 

حجت الاسلام مظاهری نماینده ولی فقیه در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در این دیدار ضمن عرض خداقوت و تشکر از فعالیت های دامپزشکی  بیان نمود قسمت اعظم سلامت مواد غذایی مردم را دامپزشکی تامین می کند و این اداره بطور مستقیم با سلامت مردم در ارتباط است و این یک وظیفه خطیر است که الحمد الله شبکه دامپزشکی قاینات با اخبار و اطلاعاتی که به ما رسیده است عملکرد قابل تحسینی را در این زمینه گذاشته و همشهریان باید سلامت و حلیت گوشت های مصرفی را مدیون سربازان گمنام عرصه بهداشت شبکه دامپزشکی شهرستان باشند.

محمودی و حجت الاسلام والمسلمین مظاهری  در پایان از حجت الاسلام خزاعی بابت نظارت شرعی سالم و دقیق بر روی لاشه های کشتار شده در کشتارگاه طیورتقدیر وتشکر نمود واز خداوند منان سلامتی و سربلندی برای وی و تمامی خدمت کنندگان به نظام مقدس آرزو نمودند. 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 273725
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید