• 1401/06/31 - 11:12
  • تعداد بازدید : 51
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان با شهردار قاین

حضور رئیس شبکه دامپزشکی قاینات در دفتر شهردار قاین در جهت ساماندهی کشتارگاه دام و ارتقای سطح بهداشت عمومی

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی قاینات در راستای ساماندهی کشتارگاه دام و ارتقای سطح بهداشت عمومی و پیشگیری و کنترل بیماریهای مشترک قابل انتقال رئیس شبکه دامپزشکی  با شهردار و معاون خدمات شهری شهرداری قاین در محل دفتر شهردار دیدار و گفتگو شد.

دکتر محمودی رئیس شبکه بیان نمود اهمیت سلامت جامعه و تک تک افراد آن از مهمترین اولویتهای اصلی است و در این زمینه جایگاه دامپزشکی در حوزه پیشگیری و کنترل بیماریها و بهداشت و سلامت جامعه بسیار ویژه است که شبکه دامپزشکی قاینات  توانسته با همت  کارکنان شبکه به خوبی ایفای نقش نماید.

وی ادامه داد شهرداری قاین در حال حاضر با مدیریت کشتارگاه دام مسئول تامین بهداشت گوشت می باشد و انتظار می رود شرایط محیطی و بهداشتی کشتارگاه ارتقا یابد که به حق در کیفیت گوشت و سلامت مردم ارتباط مستقیم دارد.

دکتر غلامی پور شهردار قاین ضمن تقدیر و تشکر از شبکه دامپزشکی شهرستان افزود: خوشبختانه در شهر قاین نظارت عالی بر فرآورده های خام دامی صورت می پذیرد و رضایت مردم قاین از نحوه خدمات رسانی شبکه دامپزشکی قاین بسیار خوشحال کننده و قابل تقدیر است و انشالا شهرداری قاین با تمام توان تلاش خواهد نمود تا  هرچه سریعتر عملیات افزایش ظرفیت فضای کشتار را که در حال انجام است به پایان برساند.

  • گروه خبری : اخبار شبکه دامپزشکی قاین
  • کد خبر : 290679
کلمات کلیدی
dabir مهدی محمدزاده

dabir مهدی محمدزاده

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه