• 1401/10/29 - 10:11
  • تعداد بازدید : 73
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر کل دامپزشکی استان در جلسه کمیته مدیریت بحران عنوان کرد:

در هر شرایطی پاسخگویی به ارباب رجوع اولویت کار قرار گیرد

صبح دیروز جلسه کمیته بحران به ریاست مدیر کل دامپزشکی استان با حضور اعضا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی صبح دیروز جلسه ،کمیته مدیریت  بحران به ریاست دکتر محمد علی بخشی کارشک مدیر کل دامپزشکی استان برگزار شد.

دکتر بخشی در این جلسه پاسخگویی به ارباب رجوع و تسریع در کار در کمترین زمان ممکن را از اولویت های کاری در این شرایط آب و هوایی عنوان کرد و افزود: نباید سرمای هوا و شرایط فعلی و تعطیلات خللی در پاسخگویی به مردم ایجاد کند و تمام همکاران باید این امر مهم  را در دستور کار خود قرار دهند.

وی گفت: خدمت به مردم سرما و گرما نمیشناسد و همه با هم باید با تلاش و جدیت این روزهای سرد سال را با خدمت به مردم به روزهای خاطره انگیز تبدیل کنیم .

بخشی گفت: ساعت کاری ادارات از اول بهمن ماه از 9:30الی 14:30خواهد بود .

وی تاکید کرد در این ایام در ساعات کاری دامپزشکی استان از وسایل گرمایشی با سوخت گاز قطعا استفاده نخواهد کرد بنابراین همکاران لباس مناسب پوشیده و در محل کار حضور داشته باشند.

مدیر کل دامپزشکی استان در این جلسه گفت: استفاده نکردن از وسایل گرمایشی گازی بدین معنی نخواهد بود که از مصرف بی رویه برق غافل شویم و این موضوع نیز در تمامی شبکه های دامپزشکی  توسط روسای شبکه مدیریت شود.

بخشی از روسای شبکه های دامپزشکی خواست در این ایام نسبت به سوخت جایگزین تمهیدات مناسب را لحاظ نمایند و در پایان وقت اداری نسبت به قطع کنتور آب به دلیل یخ زده گی اقدام لازم را انجام دهند.

در این جلسه هر کدام از اعضا نیز به بیان نقطه نظرات خود را بیان نمودند.

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 296435
کلمات کلیدی
dabir مهدی محمدزاده

dabir مهدی محمدزاده

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه