• 1401/11/03 - 10:15
  • تعداد بازدید : 25
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

ثبت 4800 گزارش در سامانه پایش و مراقبت بیماری های دامی نهبندان

از ابتدای سال جاری 4 هزار و 801 فرم از عملیات فنی شبکه دامپزشکی نهبندان در سامانه یکپارچه پایش و مراقبت بیماری های دامی کشور ثبت شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی نهبندان، محسن آهنی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اظهار کرد: سامانه پایش و مراقبت بیماریهای دامی کشور قابلیت جمع آوری، ذخیره، تجزیه و تحلیل کلیه عملیات فنی دامپزشکی در واحدهای اپیدمیولوژیک دامی را مقدور می سازد.

وی افزود: بر اساس اطلاعات سامانه جی ای اس دام شبکه دامپزشکی نهبندان از ابتدای سال جاری تاکنون سه هزار و 661 رکورد از عملیات مایه کوبی در واحدهای اپیدمیولوژیک دامی، 682رکورد پایش و مراقبت از بیماری های مختلف دامی، 282 رکورد مبارزه با انگلهای خارجی و 176 رکورد گزارش بیماری و ارسال نمونه در سامانه پایش و مراقبت بیماری های دامی کشور به ثبت رسیده است.

رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان با بیان اینکه سامانه پایش و مراقبت بیماری های دامی یک سامانه کارآمد و با قابلیت به روز شدن است که مشخصات تمامی واحدهای اپیدمیولوژیک دامی در آن ثبت است، یادآور شد: هر گونه فعالیت بهداشتی در واحدهای پرورش دام از مراحل ابتدایی تا انتها از جمله واکسیناسیون، سمپاشی بدن و جایگاه دام و بروز بیماری در آن ثبت و مورد سنجش روزانه قرار می گیرد.

  • گروه خبری : اخبار شبکه دامپزشکی نهبندان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 296530
کلمات کلیدی
dabir مهدی محمدزاده

dabir مهدی محمدزاده

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه