• 1400/02/13 - 12:10
  • تعداد بازدید : 91
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اولین جلسه شورای مدیران در سال 1400

مدیر کل دامپزشکی استان : سال گذشته سال سختی برا مجموعه دامپزشکی استان بود و لی خوشبختانه درس های زیادی آموختیم و سربلند شدیم .

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی اولین جلسه شورای مدیران در سال 1400 با حضور مدیر کل دامپزشکی استان و معاونین اداری و فنی و مدیران ستادی و روسای شبکه های دامپزشکی  از طریق ویدئو کنفرانس صبح امروز در محل سالن جلسات دامپزشکی استان برگزار گردید.

 دکتر محمد اصغرزاده مدیر کل دامپزشکی استان در این جلسه گفت : سال گذشته به علت شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان سال سختی برا مجموعه دامپزشکی بود که خوشبختانه از آن اتفاق درس های زیادی آموختیم و با همت و تلاش خستگی ناپذیر کارکنان دامپزشکی از این آزمون سخت، سربلند بیرون آمدیم .

اصغرزاده گفت :با توجه به شرایط آب و هوایی و مشکلات نهاده های دامی سال سختی در پیش داریم و باید با جدیت و کار مضاعف و همدلی و آموزش های لازم به دامداران در این زمینه خدمت رسانی مناسب صورت گیرد.

مدیر کل دامپزشکی استان از همکارن خود در شبکه های دامپزشکی خواست در مباحث واکسیناسیون دامی حساسیت بیشتری داشته باشند و پرت واکسن مصرفی را با توجه به قیمت بالای واکسن لحاظ نمایند .

وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار ساماندهی و نظارت های بیشتر بر کشتارگاه ها در سطح استان شد.

بنا بر این گزارش پیش از صحبت های مدیر کل دامپزشکی استان  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان و معاونین اداری و فنی ،مسئول حراست و مسئول طرح و برنامه و رئیس اداره مبارزه  نیز به ارایه گزارشی از اقدامات صورت گرفته پرداختند و رئیس شبکه دامپزشکی بیرجند نیز به نمایندگی از روسای شبکه دامپزشکی مطالبی را در این جلسه ارایه داد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 273575
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید